Karma Hair & Body Mist 20ml

165 Kč

sprej na vlasy a tělo, 20 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Použití
Nastříkejte tento sprej na vlasy, pokožku nebo textilie, abyste se krásně provoněli od hlavy až k patě. Složení bez alkoholu nezanechává skvrny.

Vyzařujte pozitivní vibrace od hlavy až k patě s tímto sprejem na vlasy a tělo z řady The Ritual of Karma. Dodá vašim vlasům a pokožce okamžitý letní pocit pouhými několika stříknutími. Složení bez alkoholu je ideální pro použití na citlivou pokožku, nezanechává skvrny na textiliích, a dokonce zkrotí i poletující vlasy. S lotosovým květem, bílým čajem a novým Hydra Boost Complexem pro osvěžení, hydrataci a výživu těla a vlasů na cestách. Betain působí jako antistatikum a kondicionér na vlasy. Přidejte ho do své každodenní kosmetické rutiny v kombinaci s dalšími produkty z řady The Ritual of Karma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: