Karma Body Lotion Mousse

365 Kč

tělová pěna, 150 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Používejte po sprchování na vlhkou nebo suchou pokožku. Před použitím dobře protřepejte a držte ve svislé poloze. Aplikujte malý kopeček vzdušné a lehké pěny do dlaně. Vmasírujte do pokožky a sledujte, jak se pěna promění v jemný vyživující olej pro optimální hydrataci.

Tělová pěna The Ritual of Karma Body Lotion Mousse je přípravek s vůní lotosu, který vám po sprchování zajistí dokonalou hydrataci a vůni. Pěna se kouzelně promění v jemnou, vyživující krémovou vrstvu pro optimální hydrataci. Přidaný Hydra Boost Complex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pokožku a navrátit jí pružnost a vláčnost. Tato pěna z 90 % přírodního původu je dokonalým doplňkem vaší rutinní péče o tělo z řady The Ritual of Karma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: