Hammam Bath Foam

Novinka
420 Kč

pěna do koupele, 500 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

ARGANOVÝ OLEJ
Arganovník je jedním z nejstarších stromů na světě a roste pouze na jihozápadě Maroka. Berberské kmeny v této oblasti znají velkou sílu arganového oleje již po staletí, možná tisíce let. Ne nadarmo se tomuto stromu říká „strom krásy“. Používání arganového oleje ke kosmetickým účelům je prastarým tajemstvím, jak pečovat o pleť a vlasy. Organický arganový olej je bohatý na vitamin E, má vitalizující účinky a zjemňuje a hydratuje pokožku.

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získávaný z tohoto stromu je známý svou povzbuzující a svěží vůní.

POUŽITÍ
Při napouštění vany nalijte pod kohoutek trochu pěny do koupele. A pak se už jen ponořte do bohatých, hedvábně jemných bublinek.

Naše pěna do koupele The Ritual of Hammam je z 90 % přírodního původu a představuje dokonalý způsob, jak se nechat hýčkat a užít si tolik potřebný čas pro sebe. Až se ponoříte do teplé, bublinkové náruče naší koupelové pěny, nechte povzbuzující vůni eukalyptu probudit vaše smysly a pročistit mysl. Eukalyptový olej, který používáme, je pečlivě vybírán, abychom zajistili jeho nejvyšší kvalitu a maximální blahodárné účinky. Není to však jen vůně, která vás bude rozmazlovat a omlazovat. Naše pěna do koupele je také obohacena o arganový olej, vzácnou složku bohatou na esenciální mastné kyseliny a vitamin E. Při pobytu ve vaně vám pěna do koupele pomůže vyživit a hydratovat vaši pokožku a zanechá ji jemnou, hladkou a zářivou. Tak neváhejte a dopřejte si relaxační a terapeutický zážitek z koupele, po které se budete cítit svěží a regenerovaní od hlavy až k patě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: