Yozakura Home Perfume

Novinka
755 Kč

interiérový parfém, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Yozakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

V této vonné kompozici se snoubí smyslné bílé květiny s ambrovou gurmánskou sladkostí vanilky a fazolí tonka, což vytváří bohatý čichový zážitek. Jemné třešňové tóny dodávají vůni jiskřivý ovocný aspekt a pozvedají její celkové kouzlo.

POUŽITÍ

Otvírejte a zavírejte stříkací čerpadlo otáčením trysky. Držte jej ve vzpřímené poloze a rozprašujte po místnosti, aby se vůně dokonale rozvoněla.

Naplňte svůj domov směsí smyslných bílých květů smíchaných s vanilkou a jemnými třešněmi s naší limitovanou edicí bytového parfému.Dopřejte si svůdnou vůni našeho bytového parfému z limitované edice. Jediným stříknutím si okamžitě přizpůsobíte místnost a kdykoli vytvoříte povzbuzující atmosféru. V této kreaci se mísí smyslné bílé květiny s jantarovou gurmánskou bohatostí vanilky a fazolek tonka. V horní vrstvě se třpytí jemné třešňové ovocné aspekty, které umocňují celkový zážitek.

Varování

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalool, linalyl acetát, benzylsalicylát, tetrametyl acetylhydronaftaleny, etyl linalool, kumarin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: