Travel Eau d'orient W 15ml

430 Kč

cestovní parfém, 15 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Iconic Collection

PERSKÝ PEPŘ
S neobvyklou, sladkou a mírně pálivou blízkovýchodní směsí směsi červených paprik vytvořili naši parfuméři smyslnou mystickou, hřejivou a pikantní kompozici.


KADIDLO
Složení z aromatických olejů, přírodních bylin a orientálního koření Sacred Incense přináší smyslnou evokaci sálajícího tepla během chladné zimní noci.

Jak používat
Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Představte si dokonale propracované zahrady starověkých perských oáz, které se zlatě lesknou večerní rosou. Příjemné teplo pozdního večerního slunce pomalu vypařuje do vzduchu vůni ostrých dřevitých aromat a sladkost travnatých vlhkých bylin. Přidejte jemnou vrstvu pikantního perského pepře, náznaky kadidla a zářivý charakter této vůně je jako oživlá příroda. Tato okouzlující vůně patří do rodiny orientálních vůní a obsahuje 84,8 % složek přírodního původu. Všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: