Savage Garden Scented Candle

Novinka POUZE ONLINE
3 850 Kč

luxusní vonná svíčka, 2500 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ
Šalvějový olej má povzbuzující a regenerační účinky.

POUŽITÍ

Vychutnejte si povzbuzující a hřejivý vliv, když zapálíte tuto luxusní svíčku z naší soukromé kolekce. Základem je šalvěj - od starověku považovaná za posvátnou bylinu a zázračnou ingredienci - svěží a živá vůně je inspirována zelenými tóny vetiveru a pikantního citronu, které jsou doplněny bylinnou a uklidňující šalvějí muškátovou. Elegantní a lesklá skleněná nádobka ze stříbrného skla má kovový, poloprůhledný povrch, který umožňuje pozorovat jemné mihotání svíček uvnitř. Je ideálním doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už ve vaší vlastní domácnosti, nebo darovaná jako pozorný dárek. Tato svíčka má dobu hoření až 150 hodin. Po vyčerpání můžete sklenici znovu použít jako stylový obal na květiny, tužky nebo štětce.

Naplňte svůj domov uklidňující vůní svěžích zelených tónů a bylinné šalvěje s naší luxusní svíčkou Savage Garden.

VAROVÁNÍ

Může způsobit alergickou kožní reakci.  Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla.  Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.  Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE 3,7-dimethyloktan-3-ol; cineol; geranyl acetát; linalyl acetát; nerol; oktabenzon; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: