Precious Amber Refill Hand Wash

485 Kč

náplň mýdla na ruce, 600 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JANTAR
Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů ceněná pro svou barvu a přírodní krásu již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními prvky.

POUŽITÍ
Umístěte nádobku s přípravkem na mytí rukou do umyvadla a vyjměte pumpičku. Nakloňte otevřenou láhev směrem dolů, abyste naplnili prázdnou láhev.

Toto výhodné balení vzácného jantaru vyrobené z recyklovaných a recyklovatelných materiálů má obsah 600 ml, takže můžete svou láhev s přípravkem na mytí rukou naplnit dvakrát! Praktický uzávěr navíc usnadňuje plnění a skladování. Tato vůně s aromatickým úvodem jalovce a svěžího kardamonu má kořeněné srdce smíchané s opulentní ylang ylang, po kterém se přidávají pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny.

1. Vyjměte pumpičku z originálního flakonu. 2. Nakloňte otevřenou lahvičku náplně směrem dolů, abyste naplnili prázdnou lahvičku s přípravkem na mytí rukou. 3. Otočte pumpičku na láhvi zpět. Uzavřete odklápěcí uzávěr a náplň uložte, pokud vám ještě zbývá přípravek, protože ji můžete použít dvakrát. Až láhev s náplní vyprázdníte, můžete ji snadno recyklovat.

Složení

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Amber Extract, Betaine, Polysorbate 20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-4 Rapeseedamide, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamát, glycereth-2 kokoát, C12-13 alkyl laktát, C12-13 alkoholy, parfém/parfém, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citronová, kyselina mléčná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: