Karma After Sun Gel Lotion

Pro ženy
430 Kč

gel lotion po opalování, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Po slunění vmasírujte do čisté a suché pokožky. Uchovávejte v lednici pro chladivý účinek. Rychle se vstřebává do pokožky.

Dlouhodobé vystavení slunci způsobuje, že pokožka ztrácí hydrataci. To pomůže napravit opalovací krém po opalování s aloe vera. Textura mléka po opalování The Ritual of Karma připomínající sorbet vaši pokožku ochladí, zklidní a obnoví díky intenzivně hydratačnímu Hydra Boost Complexu. Tento komplex obsahuje aloe vera, řasy a skvalen, které pomáhají pokožku hydratovat, snižují známky poškození způsobeného sluncem a zvyšují její hebkost. Poskytuje rychlejší a účinnější úlevu při spálení pokožky od slunce s dlouhodobými účinky, a to i na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Rychle se vstřebává a obsahuje lotosový květ a bílý čaj.
Tip: Uchovávejte v chladničce pro ještě chladivější pocit na pokožce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: