Karma After Sun Gel Lotion

430 Kč

gel lotion po opalování, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Po slunění vmasírujte do čisté a suché pokožky. Uchovávejte v lednici pro chladivý účinek. Rychle se vstřebává do pokožky.

Dlouhodobé vystavení slunci způsobuje, že pokožka ztrácí hydrataci. To pomůže napravit opalovací krém po opalování s aloe vera. Textura mléka po opalování The Ritual of Karma připomínající sorbet vaši pokožku ochladí, zklidní a obnoví díky intenzivně hydratačnímu Hydra Boost Complexu. Tento komplex obsahuje aloe vera, řasy a skvalen, které pomáhají pokožku hydratovat, snižují známky poškození způsobeného sluncem a zvyšují její hebkost. Poskytuje rychlejší a účinnější úlevu při spálení pokožky od slunce s dlouhodobými účinky, a to i na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Rychle se vstřebává a obsahuje lotosový květ a bílý čaj.
Tip: Uchovávejte v chladničce pro ještě chladivější pocit na pokožce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: