Tiny Rituals - Baby & Mom 2023

Pouze online
1 025 Kč

suchý olej 100 ml, tělové mléko pro děti 200 ml, dětský gel na mytí vlasů a těla 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Tiny Rituals
Naše 3 oblíbené pečující produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Tato sada obsahuje suchý olej The Ritual of Jing (100 ml), tělové mléko pro děti Tiny Rituals (200 ml) a dětský gel na mytí vlasů a těla Tiny Rituals (200 ml).

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

suchý olej na tělo a vlasy, 100 ml

Dry oil body & hair, 100 ml

Čím je výjimečný
Tento výživný suchý olej obohacený o levanduli a santalové dřevo vyživuje pokožku a rychle se vstřebává. Ideální pro použití na tělo a vlasy.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

tělové mléko pro děti, 200 ml

Baby body lotion, 200 ml

Čím je výjimečné
Intenzivně vyživující tělové mléko, které udržuje pokožku vašeho dítěte jemnou a hydratovanou po celý den. Je speciálně vyvinuto pro miminka, takže je velmi jemné, zvláčňující a zklidňující. Mléko je pečlivě složeno z jemných přírodních složek rostlinného původu, jako je olej ze sladkých mandlí a rýžové mléko, které pomáhají chránit přirozenou kožní bariéru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

dětský gel na mytí vlasů a těla, 200 ml

Baby hair & body wash, 200 ml

Čím je výjimečný
Jemný pěnový šampon a přípravek na mytí těla, který dodává pokožce potřebnou hydrataci a zároveň ji jemně čistí od hlavy až k patě. Obohacený o přírodní mandlový olej a rýžové mléko, které pokožku vyživují a zabraňují jejímu vysušování. Šetrný k očím, neštípe a snadno se oplachuje. Díky jemným složkám vytváří tento přípravek jemnou pěnu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Rýžové mléko
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

Olej ze sladkých mandlí
Tento aromatický olej je bohatý na bílkoviny a vitaminy a je také jemný, vyživující a zklidňující. Sladký mandlový olej reguluje úroveň hydratace pokožky. Olej tvoří vynikající základ pro tělový a masážní olej.

4/4

EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše udržitelné sady v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy.

Dopřejte novopečené mamince a jejímu děťátku chvíle odpočinku s touto luxusní dárkovou sadou pro maminku a miminko. Uvnitř této sady objevíte dárek, který mamince pomůže relaxovat a odpočívat, a uklidňující produkty, které jejímu miminku zajistí pohodlí a bezpečí. Všechny naše výrobky Tiny Rituals (včetně tělového mléka a gelu na mytí vlasů a těla v této sadě) byly dermatologicky testovány a jsou pH neutrální. Suchý olej Ritual of Jing byl speciálně vyvinut s přísadami, které napomáhají lepšímu spánku a zanechávají pokožku hedvábně jemnou. Tato luxusní sada je ideálním dárkem pro skvělou novou rodinu.

Važte si drobných každodenních okamžiků se svým dítětem a proměňte je ve smysluplné chvíle. Tento balíček potřeb pro péči o miminko a maminku je speciálně vytvořený tak, aby bezpečně a šetrně čistil, chránil a vyživoval i tu nejjemnější pokožku. Vůně výrobků Tiny Rituals neobsahuje alergeny a je speciálně vyvinutá pro miminka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: