The Dragon Scented Candle

Novinka
620 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Legend of the Dragon
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes e-mail

ŠVESTKA
Švestka je po staletí ceněna pro svou lahodnou vůni a pečující vlastnosti. Sladké a ovocné tóny tohoto vyhledávaného ovoce jsou odborně smíchány s dalšími vonnými ingrediencemi a vytvářejí harmonickou směs, která je osvěžující a sofistikovaná zároveň. Švestka je známá pro svou vysokou koncentraci vitaminů a antioxidantů, které pomáhají chránit a vyživovat pokožku. Díky své bohaté symbolice dlouhověkosti a vitality není švestka jen ovoce, ale kulturní ikona, která ztělesňuje moudrost a tradice staré Číny.

CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá zklidnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která pomáhá rozzářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela. Tip pro meditaci: Soustřeďte se na mihotavý plamen a nechte tento jediný obraz, aby zaměstnal vaši mysl. Představujte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s krásně zpracovanou vonnou svíčkou z limitované edice. Díky skvělé směsi koření, květin a intenzivní vanilky promění váš domov v luxusní oázu. Vrchní tóny pikantního pimienta, hřebíčku a skořice probudí vaše smysly, zatímco srdce z karafiátu, červené tuberózy a švestkových květů vás zklidní a povznese. Hřejivé a uklidňující spodní tóny pačuli, jantaru a krémové vanilky dotvářejí tuto sofistikovanou vůni, která je dokonalým doplňkem každé místnosti. 
Vydrží hořet až 50 hodin, pro intenzivnější zážitek kombinujte vonnou svíčku The Legend of the Dragon s odpovídajícími vonnými tyčinkami.

VAROVÁNÍ. Může způsobit alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje: tetramethyl acetylhydronaftaleny, benzylsalicylát, etyllinalool, skořicový olej, geranyl acetát, limonen, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: