The Dragon Foaming Shower Gel

Novinka
250 Kč

sprchová pěna, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Legend of the Dragon
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes e-mail

ŠVESTKA
Švestka je po staletí ceněna pro svou lahodnou vůni a pečující vlastnosti. Sladké a ovocné tóny tohoto vyhledávaného ovoce jsou odborně smíchány s dalšími vonnými ingrediencemi a vytvářejí harmonickou směs, která je osvěžující a sofistikovaná zároveň. Švestka je známá pro svou vysokou koncentraci vitaminů a antioxidantů, které pomáhají chránit a vyživovat pokožku. Díky své bohaté symbolice dlouhověkosti a vitality není švestka jen ovoce, ale kulturní ikona, která ztělesňuje moudrost a tradice staré Číny.

CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá zklidnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která pomáhá rozzářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
Naneste si do dlaně malé množství zlatého gelu. Při kontaktu s vodou se gel okamžitě promění v bohatou a působivou pěnu.

Dopřejte si luxusní lázeňský zážitek se sprchovou pěnou The Legend of the Dragon. Tato sprchová pěna obohacená o zlaté složky se promění v bohatou a krémově bílou pěnu, která bude hýčkat vaši pokožku i smysly. Okouzlující vůně šťavnatých švestek se mísí s hřejivou a zemitou vůní cedrového dřeva a vytváří skutečně relaxační a omlazující zážitek ze sprchování. Díky sametově jemné péči zanechá tato sprchová pěna vaši pokožku hebkou a provoněnou s nádechem zlatého třpytu.

Tato sprchová pěna z limitované edice má jedinečný design inspirovaný mocnými čínskými císařskými draky v zářivém a barevném, vysoce lesklém potisku se zlatými ornamenty. Zaručeně se stane okouzlujícím a slavnostním doplňkem sprchy. Obsahuje 91 % složek přírodního původu.

VAROVÁNÍ. Nádoba pod tlakem, která může při zahřátí prasknout. Zabraňte nastříkání do očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. 4,3 % hmotnosti obsahu jsou hořlavé. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: