Summer of Joy

Novinka
1 595 Kč

dárková sada XL

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Art of Soulful Living
  • Produkty v hodnotě 3000 Kč
  • Doručíme zdarma do 1 - 2 pracovních dnů

13 DÁRKŮ PRO RADOST
Naše dárková sada velikosti XL se 13 luxusními dárky je krásně zabalená a připravená k obdarování. Doručíme vám ji zdarma.

CHCETE ZJISTIT, CO JE UVNITŘ?

PRO ŠŤASTNÉ LÉTO
Dárková sada z limitované edice zabalená v luxusním dárkovém boxu a připravená k obdarování obsahuje 13 úžasných a překvapujících dárků.

Dopřejte sobě nebo někomu blízkému naši dárkovou sadu z limitované letní edice ve velikosti xL! Tento nádherný dárkový box, který je k dispozici pouze pro letošní léto, je naplněn 13 úžasnými produkty. Uvnitř najdete luxusní přípravky pro něj i pro ni z řady našich kolekcí. Zahrnuje produkty do koupele, na tělo a do domácnosti, a navíc obsahuje exkluzivní dárek vyrobený speciálně pro tuto sadu.

Tato sada je sestavená tak, aby vám pomohla věnovat trochu více pozornosti skutečné povaze toho, kým jste po fyzické, emocionální a duchovní stránce. Připravte se na 13denní cestu za osobní spokojeností, kdy každý den objevíte snadno dostupné prostředky, metody a postupy, které vám pomohou proměnit váš život a přivítat léto s radostným očekáváním. Tato sada je letní obdobou adventního kalendáře a představuje dokonalý způsob odpočítávání času do nástupu do nové práce, blížícího se výročí nebo letní dovolené.

Každý dárek jsme do této dárkové sady pečlivě vybrali tak, abyste se cítili co nejlépe.
 

Obsah
1x maska na ruce The Ritual of Jing, 1x dárková sada The Ritual of Jing Sleep Pillow & Body Mist 20 ml, 1x parfém The Ritual of Mehr Parfum d'Interieur 50 ml, 1x cestovní Soleil d'Or, 1x sportovní sprchový gel 50 ml, 1x sprchový gel The Ritual of Mehr, 1x tělový krém The Ritual of Mehr 100 ml, 1x sportovní šampon a tělový mycí gel 2 v 1 70 ml, 1x sportovní antiperspirant ve spreji 50 ml, 1x adventní mini svíčka Private Collection - Savage Garden, 1x náramky vděčnosti na adventní léto, 1x The Ritual of Namaste - sametová čisticí pěna 125 ml jako dárek, 1x The Ritual of Mehr - tělová pěna a olej 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: