Savage Garden Scented Candle

Novinka POUZE ONLINE
2 590 Kč

luxusní vonná svíčka, 1600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ
Šalvějový olej má povzbuzující a regenerační účinky.

POUŽITÍ

Zažijte okamžik čistého klidu, když zapálíte tuto luxusní svíčku z naší soukromé kolekce. Základem je zelený vetiver, jinak známý jako „olej klidu“. Svíčka vám pomůže uklidnit se až na 120 hodin. Elegantní a lesklá skleněná nádoba ze stříbrného skla má kovový, poloprůhledný povrch, který vám umožní pozorovat jemné mihotání svíčky uvnitř. Je ideálním doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už ve vaší vlastní domácnosti, nebo darovaná jako pozorný dárek. Po spotřebování svíčky můžete sklenici znovu použít jako stylový obal na květiny, tužky nebo štětce.

Naplňte svůj domov uklidňující vůní svěžích zelených tónů a bylinné šalvěje s naší luxusní svíčkou Savage Garden.

Varování
Může způsobit alergickou kožní reakci.  Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla.  Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.  Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE 3,7-dimethyloktan-3-ol; cineol; geranyl acetát; linalyl acetát; nerol; oktabenzon; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: