Sakura Gift Set S 22

Pro ženy
670 Kč

sprchový gel 50 ml, vonná svíčka 25 g, tělový krém 70 ml, tělový peeling 70 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř této dárkové sady?

Pročistěte, zharmonizujte a krásně provoňte své tělo i domov produkty z řady The Ritual of Sakura, které vám pomohou cítit se mladší. Tato dárková sada obsahuje náš nejprodávanější sprchový gel 50 ml, vonnou svíčku 25 g, tělový krém 70 ml a peelingový krém 70 ml, vše s luxusním třešňovým květem a rýžovým mlékem. Prožijte každý den jako nový začátek s touto regenerující péčí.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gel

Foaming Shower Gel 50ml

Čím je výjimečný?
Bohatá, zklidňující pěna s omlazující a dlouhotrvající vůní pro příjemné a jemné čištění. Kombinuje delikátní vůni třešňových květů a rýžového mléka.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 70 ml

Čím je výjimečný?
Úžasně bohatý tělový krém kombinující výživné rýžové mléko a třešňové květy zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 70 ml

Čím je výjimečný?
Tento peeling z 92 % přírodního původu obsahuje ultrajemné bambusové částečky, které účinně pomáhají zlepšit lesk a zdokonalit strukturu pokožky tím, že odstraňují odumřelé kožní buňky a zvyšují obnovu kožních buněk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk. 

4/4

Vonná svíčka

scented candle, 25 gr

Čím je výjimečná?
Vonná svíčka je tvořená svěží vůní třešňového květu a rýžového mléka. Vydrží hořet až 7 hodin.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada The Ritual of Sakura je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Dárkové balení obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, vonnou svíčku 25 g, tělový krém 70 ml a tělový peeling 70 ml. Oslavte každý den jako nový začátek s těmito produkty založenými na okouzlující vůni třešňového květu a rýžového mléka. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: