Sakura Gift Set L 22

Pro ženy
1 345 Kč

vonné minityčinky 70 ml, sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř této dárkové sady?

Pročistěte, zharmonizujte a krásně provoňte své tělo i domov produkty z řady The Ritual of Sakura, které vám pomohou cítit se mladší. Tato dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml. Prožijte každý den jako nový začátek s touto regenerující péčí.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gel

foaming shower gel, 200 ml

Čím je výjimečný?
Bohatá, zklidňující pěna s omlazující a dlouhotrvající vůní pro příjemné a jemné čištění. Kombinuje delikátní vůni třešňových květů a rýžového mléka.
Regenerační – Bohatý a luxusní

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 200 ml

Čím je výjimečný?
Úžasně bohatý tělový krém kombinující výživné rýžové mléko a třešňové květy zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sprej na vlasy a tělo

hair & body mist, 50 ml

Čím je výjimečný?
Omlaďte své tělo, mysl i duši nádhernou vůní třešňových květů a rýžového mléka. Složení bez alkoholu je ideální pro použití na citlivou pokožku a nezanechává skvrny na textiliích.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

4/4

Mini vonné tyčinky

mini diffuser, 70 ml

Čím jsou výjimečné?
Naše inovativní vonné tyčinky s třešňovým květem a rýžovým mlékem vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet, nicméně pro intenzivnější zážitek je můžete otočit.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada The Ritual of Sakura je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Dárkové balení obsahuje pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml. Oslavte každý den jako nový začátek s těmito produkty založenými na okouzlující vůni třešňového květu a rýžového mléka. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: