Sakura Body Scrub Cream

Pro ženy
265 Kč

jemný tělový peeling , 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

BAMBUS
Bambus symbolizuje mnoho morálních vlastností, jako je odhodlání, pružnost a odolnost. Bambus vyživuje pokožku a má jasnou, svěží vůni. Je ideální složkou pro exfoliaci.


TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy stromu sakura (japonská třešeň) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující.

POUŽITÍ
Tělový peeling vmasírujte do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Lze používat častěji než jednou týdně. Tip: Peeling můžete použít také jako tělovou masku. Naneste jej na pokožku a nechte jej působit 5 minut, poté jej vmasírujte do pokožky a opláchněte.

Nový krémový tělový peeling, který je ideální na cesty. Tento tělový peeling je z 92 % přírodního původu, má luxusní perleťovou texturu, která na pokožce téměř září. Obsahuje ultrajemné bambusové částečky, které účinně pomáhají zlepšit lesk a zdokonalit strukturu vaší pokožky tím, že odstraňují odumřelé kožní buňky a zlepšují jejich obnovu. Jelikož se jedná o jemný exfoliátor, lze jej používat i častěji během týdne. Krémový gelový základ perleťového tělového peelingu podporuje vstřebávání cenných účinných látek a pomáhá hydratačním složkám peelingu proniknout hlouběji do pokožky. V neposlední řadě je tento peeling obohacen o pečující jemnou kombinaci rýžového mléka a třešňového květu známého svou delikátní a elegantní vůní.
Tento peeling s 92 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 8 % tvoří čisté ingredience vyrobené v laboratoři, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: