Precious Amber Refill Hand Wash

Pouze online
485 Kč

náplň mýdla na ruce, 600 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

JANTAR
Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů ceněná pro svou barvu a přírodní krásu již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními prvky.

POUŽITÍ
Umístěte nádobku s přípravkem na mytí rukou do umyvadla a vyjměte pumpičku. Nakloňte otevřenou láhev směrem dolů, abyste naplnili prázdnou láhev.

Toto výhodné balení vzácného jantaru vyrobené z recyklovaných a recyklovatelných materiálů má obsah 600 ml, takže můžete svou láhev s přípravkem na mytí rukou naplnit dvakrát! Praktický uzávěr navíc usnadňuje plnění a skladování. Tato vůně s aromatickým úvodem jalovce a svěžího kardamonu má kořeněné srdce smíchané s opulentní ylang ylang, po kterém se přidávají pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny.

1. Vyjměte pumpičku z originálního flakonu. 2. Nakloňte otevřenou lahvičku náplně směrem dolů, abyste naplnili prázdnou lahvičku s přípravkem na mytí rukou. 3. Otočte pumpičku na láhvi zpět. Uzavřete odklápěcí uzávěr a náplň uložte, pokud vám ještě zbývá přípravek, protože ji můžete použít dvakrát. Až láhev s náplní vyprázdníte, můžete ji snadno recyklovat.

Složení

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Amber Extract, Betaine, Polysorbate 20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-4 Rapeseedamide, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamát, glycereth-2 kokoát, C12-13 alkyl laktát, C12-13 alkoholy, parfém/parfém, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citronová, kyselina mléčná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: