Zpět do obchodu

Registrace

Příběh Rituals

BO000000

Jak to všechno začalo

Společnost Rituals... byla založena Raymondem Cloostermanem v roce 2000 a byla první značkou na světě, která uvedla kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. Vyvíjí vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky, parfémy a čaje. Filosofie Rituals... je prostá: Štěstí a spokojenost spočívá v radostném prožívání přítomného okamžiku, najdeme ho často v maličkostech, v tom, že si užíváme chvíle "tady a teď". Produkty Rituals... Vám pomohou právě tento pocit navodit, zastavte se a proměňte obvyklou rutinu v příjemný okamžik naplněný radostí - užijte a prožijte si svou koupel, šálek čaje, mytí nádobí, dopřejte si malý luxus při běžných každodenních činnostech a proměňte je v kouzelné rituály plné pohody.

IMG_3071_1

Autentické východní rituály

Všechny produkty Rituals... jsou inspirovány autentickými východními rituály. Rituál z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květů Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterými se inspirovali.

Vyvořeno nejlepšími tvůrci parfémů na světě
Dokonalá vůně je pro Rituals... důležitá. Proto také při tvorbě našich jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracují jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě.

Netestováno na zvířatech

Rituals... podporují holandskou Společnost pro nahrazení testování na zvířatech. Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech, nýbrž na nadšených dobrovolnících z řad lidského rodu. Potvrzení tohoto můžete nalézt na stránkách našeho Holandského partnera http://eu.rituals.com/en-nl/about-rituals.html nebo na stránkách výše zmíněné společnosti proti testování na zvířatech, kterou Rituals... podporují http://www.proefdiervrij.nl/bereikt/europees_handelsverbod/merkenoverzicht.

Žádné Rituals výrobky neobsahují živočišné složky a jsou tedy vhodné pro vegetariány. Některé výrobky (především z řady Ayurveda a produkty na rty) obsahují med a včelí vosk, nejsou tedy vhodné pro vegany. Veškerý další sortiment je pro vegany vhodný. Výrobky Rituals jsou na přírodní bázi, obsahují tedy minimální množství konzervantů a stabilizátorů z důvodu trvanlivosti výrobků. Na výrobu jsou využívány obnovitelné zdroje (např. za každý pokácený strom použitý při výrobě výrobků je vysazen nový).

Dermatologicky testováno
Všechny Rituals... produkty jsou testovány předními dermatology.

Inspirováno přírodou

Rituals... se zaměřují na náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky kladou i sami na své produkty a služby. Používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používají neškodlivé alternativy.

Pro balení produktů je co nejvíce využíváno dřevo z obnovitelných zdrojů, FSC-certifikovaný papír a karton a sklo.

Pro udržení co nejmenší uhlíkové stopy se soustředí co nejvíce výroby do Evropy.

Sociální odpovědnost

Další věcí, kterou Rituals... pokládají za důležitou, jsou pozitivní změny ve společnosti prostřednictvím sociální angažovanosti. Jako prosperující společnost cítí potřebu pomoci těm méně šťastným. Proto se snažili najít projekt, který se bude nejlépe slučovat s filosofií Rituals... a po pečlivém výběru zvítězil projekt "Tiny Miracles Foundation". Nadace Tiny Miracles se zaměřuje na pomoc sociálně slabším dětem a  jejich rodinám v Indii, poskytuje jim vzdělání, lékařskou pěči a pracovní příležitosti.

Rituals... podporují veškerou lékařskou péči poskytovanou nadací Tiny Miracles v Bombaji. Pro zlepšení zdravotní situace je zde potřeba trvalých změn, které však začínají drobnostmi jako zavedením rutin jako je čištění zubů a mytí rukou. Založena zde však byla také Rituals... Zdravotní klinika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.