Zpět do obchodu

Registrace

Klub Rituals...

zakaznicka-karta 980x320

 

Informace o ukončení platnosti zákaznických karet českého klubu  Rituals k 24/5/2018

Vážení zákazníci,

  1. 5. 2018 nabude účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (známé jako tzv. obecné nařízení o ochraně osobních údajů či pod zkratkou GDPR z anglického „General Data Protection Regulation“). Uvedené nařízení stanoví velmi přísné podmínky obsahu souhlasu se zpracováním osobních údajů, jakož i způsobu jeho získání.

Abychom byli schopni tyto podmínky plnit, museli bychom do této oblasti  vynaložit významné finanční prostředky a zaměstnat nové pracovníky na správu agendy osobních údajů Vás - našich zákazníků  . Navíc bychom od Vás museli požadovat nový souhlas se zpracováním osobních údajů, který by svou formulací odpovídal nové právní úpravě .

Takový postup vnímáme jako zbytečnou a neadekvátní administrativní zátěž, a to jak  Vás, našich zákazníků., tak i naší společnosti . Rozhodli jsme se proto,  že v souladu s čl. 8 Všeobecných podmínek českého klubu RITUALS ukončíme český klub RITUALS k 24. 5. 2018. K témuž dni zároveň dojde k vymazání všech Vašich osobních údajů, které jsme s Vaším souhlasem získali a zpracovávali, ze všech našich databází. Počínaje dnem 25. 5. 2018 tak naše společnost nebude zpracovávat žádné Vaše osobní údaje. Z toho taktéž plyne, že Vám od uvedeného data již nebudeme zasílat adresně Newsletter s informacemi o akcích a novinkách v RITUALS. Veškeré aktuální informace a nabídky v případě Vašeho  zájmu  naleznete na našem webu www.rituals.cz .

Zároveň si Vás dovolujeme s předstihem upozornit a vyzvat, abyste své body získané v rámci českého klubu RITUALS uplatnili nejpozději do 24. 5. 2018, neboť uplynutím tohoto dne skončí platnost jak všech získaných bodů , tak i zákaznických  karet RITUALS.

Závěrem bychom Vás chtěli ubezpečit, že po uvedeném datu nahradíme zákaznické karty v našich značkových prodejnách zajímavými  akcemi zaměřenými na naše stálé zákazníky , kterými se budeme snažit Vaše nakupování produktů  RITUALS  učinit ještě příjemnějším a atraktivnějším.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň!

S úctou,

Team  Rituals  ČR

AMERIGO, s.r.o.

Klub Rituals... - věrnost se vyplácí

Nakupujte na našich prodejnách a sbírejte body. Za každých 10 bodů můžete nakoupit v našich obchodech
za 500,-. Útrata nad 500,- = 1 bod. Řekněte si na prodejně o svou kartu!*

zakaznicka-karta-lic_nahledzakaznicka-karta-rub_nahled

* Neplatí při nákupu na e-shopu a v prodejnách s omezeným sortimentem (v současnosti My Tesco). Pltaí pouze pro Českou republiku.

Všeobecné podmínky českého klubu RITUALS
Tyto všeobecné podmínky českého klubu RITUALS určují práva a povinnosti členů a provozovatele.

1. Všeobecná ustanovení

1.1. Provozovatelem českého klubu RITUALS je společnost Amerigo, s.r.o., IČ: 26777738, se sídlem Poděbradská 56/186, 180 66 Praha 9, zapsaná pod spisovou značkou: C 93088 vedená u Městského soudu v Praze.

1.2. Český klub RITUALS je věrnostní program, ve kterém mohou jeho členové sbírat body získané za nákup zboží v prodejnách RITUALS v České republice a za tyto body uskutečnit v prodejnách RITUALS nákup.

2. Vznik členství v českém klubu RITUALS

2.1. Členem českého klubu RITUALS může být pouze fyzická osoba starší 18 let.

2.2. Členství vzniká na základě použití zákaznické karty v prodejnách RITUALS a sdělení osobních údajů: jméno, příjmení, e-mail a psč. Použitím karty v prodejnách RITUALS člen též vyjadřuje souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a potvrzuje souhlas s členstvím v klubu RITUALS.

Fyzická osoba se stává členem klubu RITUALS na základě své svobodné vůle a toto členství může kdykoliv odvolat a zrušit u provozovatele českého klubu RITUALS.

3. Zánik členství v českém klubu RITUALS

3.1. Člen českého klubu RITUALS může členství kdykoliv odvolat a zrušit u provozovatele, písemnou či ústní formou na každé prodejně provozovatele, či e-mailem na info@rituals.cz.

3.2. Rozhodnutím provozovatele o ukončení českého klubu RITUALS.

3.3. Rozhodnutím provozovatele v návaznosti na zneužití výhod českého klubu RITUALS nebo při uvedení úmyslně neplatných údajů členem.

3.4. Člen českého klubu RITUALS, který ukončil své členství v klubu na vlastní žádost, nebo jeho členství bylo ukončeno rozhodnutím provozovatele, ztrácí nárok na využití získaných bodů na svém zákaznickém účtu a všechny ostatní výhody plynoucí ze členství v klubu.

4.Zisk bodů

4.1. Člen českého klubu RITUALS získává body za uskutečněné nákupy v prodejnách provozovatele. Jejich seznam je uveden na: http://www.rituals.cz/kontakty (neplatí při nákupu na e-shopu a v prodejnách s omezeným sortimentem (v současnosti My Tesco.)

4.2. Za každých utracených 500,- za nezlevněné zboží (nevztahuje se na akční zboží a zboží ve slevě) obdrží uživatel na svůj členský účet jeden bod. Body budou připisovány po předložení zákaznické karty. Získané body nelze převádět na třetí osobu ani směnit za peníze.

4.3. Je-li v období nákupu možnost výběru dárku, platí tato pravidla:

Uživatel, který zvolí možnost dárku zdarma, se vzdává nároku připsání bodů na věrnostní kartu.

Uživatel, který zvolí možnost připsání bodů, se vzdává nároku na dárek k nákupu.

5. Platnost bodů

5.1. Platnost bodů je stanovena na 12 měsíců. Pokud nebudou body uplatněny po dobu 12 měsíců od jejich připsání na účet, budou z účtu člena klubu RITUALS smazány.

5.2. Zjistit stav bodů může každý člen na prodejně provozovatele.

5.3. Podmínkou poskytnutí výhod plynoucích z členství v českém Klubu Rituals prostřednictvím zákaznické karty je poskytnutí e-mailové adresy a odebírání Newsletteru. Bude-li poskytnuta neplatná e-mailová adresa a Newsletter se vrátí jako nedoručitelný, účet člena klubu bude zablokován. Odblokovat lze na centrále společnosti Amerigo, s.r.o.

Nebude-li odblokováno do 30 dnů, účet bude zrušen a body propadají.

5.4. V průběhu jednoho kalendářního dne lze načíst body maximálně za 2 nákupy. Po 3. nákupu bude účet zablokován, odblokovat lze na centrále společnosti Amerigo, s.r.o.

Nebude-li odblokován do 30 dnů, účet bude zrušen a body propadají.

6. Uplatnění bodů

6.1. Za 10 připsaných bodů na účet člena klubu RITUALS, může člen uskutečnit nákup zboží (uplatnit body) v hodnotě 500,- Kč (nevztahuje se na akční zboží a zboží ve slevě). Tímto nákupem jsou mu body z účtu odečteny, neplatí v prodejnách s omezeným sortimentem (v současnosti My Tesco). Body lze uplatnit při nákupu nejdříve příští den od data jejich připsání.

7. Souhlas s použitím osobních údajů
Člen českého klubu RITUALS souhlasí s podmínkami členství v českém klubu RITUALS klubu a potvrzuje souhlas se zpracováním osobních údajů v následujícím rozsahu:

7.1. Člen českého klubu RITUALS poskytuje své osobní údaje dle ustanovení §4 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále také jen „zákon o ochraně osobních údajů“). Členové českého klubu RITUALS souhlasí s tím, aby společnost Amerigo, s.r.o. jako správce zpracovávala v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů osobní údaje zaregistrované na jméno uvedené v systému Amerigo, s.r.o., a to za účelem poskytnout členovi českého klubu RITUALS výhody a k marketingovým účelům (nabízení obchodu nebo služeb), a to výhradně pro svoji potřebu.

7.2. Údaje o členech českého klubu RITUALS budou zpracovány a používány za účelem vytvoření databáze členů klubu, vyhodnocování zákaznických skupin, zasílání obchodních sdělení či propagačních materiálů společnosti Amerigo, s.r.o. a jejich obchodních partnerů.

Tento souhlas uděluje člen českého klubu RITUALS na dobu neurčitou s tím, že je oprávněn jej kdykoliv odvolat, viz. bod 3.1. a správce jeho údaje zlikviduje. Sdělení elektronických kontaktů, adresy elektronické pošty, popřípadě dalších kontaktů dává člen českého klubu RITUALS společnosti Amerigo, s.r.o. souhlas s tím, že jejich prostřednictvím budou členovi zasílána obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a změně některých zákonů v platném znění, a/nebo propagační materiály společnosti Amerigo, s.r.o. či jejích obchodních partnerů.

7.3. Společnost Amerigo, s.r.o. se zavazuje, že osobní údaje členů klubu budou zpracovány pro potřeby této společnosti, a to zaměstnanci společnosti nebo jejími smluvními partnery, případně prostřednictvím určeného zpracovatele na základě smlouvy, a nebudou zpřístupněny žádné další osobě. Právo člena klubu na přístup k jeho osobním údajům, jakož i další práva stanovená v ustanovení § 21 zákona o ochraně osobních údajů, jsou členům zaručena.

8. Ukončení členského klubu RITUALS

8.1. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozastavit nebo ukončit činnost českého klubu RITUALS. V takovémto případě je provozovatel povinen informovat o ukončení činnosti klubu na internetových stránkách www.rituals.cz.

8.2. Dojde-li k ukončení činnosti českého klubu RITUALS, zaniká členům věrnostního programu nárok na uplatnění poskytovaných provozovatelem.

9. Změna všeobecných podmínek

9.1. Amerigo, s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit všeobecné podmínky českého klubu RITUALS. Změna podmínek je platná ode dne jejich zveřejnění na webu www.rituals.cz

 

Platnost všeobecných podmínek českého klubu RITUALS od 4.8.2016.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.