Orris Mimosa Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.
 

MIMÓZA
Mimóza, známá také jako symbol jara, má květinovou a svěží vůni s pudrovými a medovými tóny. Květy mimózy se pěstují především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

NAŠE PRVNÍ PERSONALIOZAVANÉ VONNÉ TYČINY

Objevte luxusní kolekci, která pomůže pozvednout zážitek z vůně v domácnosti. Díky vysoce kvalitním vonným tyčinkám v ručně vyráběných skleněných karafách si můžete přizpůsobit svůj výběr od designu a barvy až po vůni.

Koupit karafu

Pozvěte jaro do svého domova s naší luxusní náplní Orris Mimosa. Tato náplň je vhodná pro naši kolekci Private Collection a luxusní zásobník vonných tyčinek. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z vůně, můžete tyčinky otáčet častěji podle svých preferencí.
Složení přináší prožitek opravdové květinové noblesy. Čisté tóny fialky a kosatce jsou povzneseny výraznými koženými akcenty a výraznými dřevitými aspekty.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl)Phenol, Ethyl Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Linalool, Heliotropine, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě odstraňte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: