Zpět do obchodu

Registrace

The Ritual of Yalda - limitovaná edice

Limitovaná edice Yalda je inspirována starobylým perským svátkem Yalda (neboli ,,Zrození“), který se slaví 21. prosince a je oslavou zimního slunovratu. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde.

dd

Tato limitovaná edice je inspirována starobylým perským svátkem Yalda (neboli ,,Zrození“), který se slaví 21. prosince a je oslavou zimního slunovratu. V této nejdelší a nejtemnější noci v roce se setkává celá rodina, aby členové společně prožili magickou noc. Součástí této noci je také čtení klasické poezie a staré mytologie. Symbolem a zároveň typickým jídlem je granátové jablko a vodní meloun.

Celá kolekce The Ritual of Yalda je založena na fascinující podstatě této noci. Uklidňující granátové jablko a osvěžující vůně melounu vám pomůže nejen v nejhlubší noci, ale také v každodenní péči o tělo.

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.