Mehr Gift Set S 22

Unisex
670 Kč

sprchová pěna 50 ml, vonná svíčka 25 g, tělový krém 70 ml, sprchový olej 75 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr
NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Pročistěte, vyživte a dodejte energii svému tělu i domovu s produkty z řady The Ritual of Mehr, které vám poskytnou pocit životní síly. Tento dárkový box obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, sprchový olej, 75 ml, tělový krém 70 ml a vonnou svíčku 25 gr s aromatickou silou cedrového dřeva a sladkého pomeranče. Povzbuďte tělo, mysl i duši touto energetizující kúrou.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchová pěna

Foaming Shower Gel, 50 ml

Čím je výjimečný?
Bohatá, zvláčňující pěna s energizující vůní pro příjemné a šetrné mytí. Kombinuje vlastnosti sladkého pomeranče a cedrového dřeva, které zlepšují náladu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

tělový krém

Body Cream,70 ml

Čím je výjimečný?
Bohatý a výživný krém kombinující blahodárný sladký pomeranč a cedrové dřevo zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

sprchový olej

Shower Oil, 75 ml

Přípravek se při kontaktu s vodou promění v hedvábně jemnou pěnu, která hydratuje pokožku a zanechá ji hebkou a vláčnou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.
 

4/4

vonná svíčka

Scented Candle, 25g

Čím je výjimečná?
Tato vonná svíčka, obohacená o povzbuzující vůni sladkého pomeranče a cedrového dřeva a doplněná o nádech koření, vám poskytne až 7 hodin hoření.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada The Ritual of Mehr je dokonalým dárkem pro přítele, člena rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Kolekce The Ritual of Mehr byla vytvořena pro povzbuzení těla, mysli i duše. Každý výrobek z této kolekce, naplněný povzbuzujícím sladkým pomerančem a cedrovým dřevem, vám zlepší náladu a naplní vaše srdce štěstím. Dárkový box obsahuje sprchovou pěnu 50 ml, vonnou svíčku 25 g, tělový krém 70 ml a sprchový olej 75 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: