Mehr Gift Set M 22

Unisex
1 075 Kč

pěnivý sprchový gel 200ml, tělový krém 100ml, tělový peeling 125g, parfém d'interieur 250ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr
Naše 4 energizující oblíbené produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Očistěte, vyživte a dodejte energii tělu, mysli i duši s produkty The Ritual of Mehr. Tato dárková kazeta s povzbuzující silou cedrového dřeva a sladkého pomeranče obsahuje pěnivý sprchový gel 200 ml, tělový krém 100 ml, tělový peeling 125 g a parfém d'interieur 250 ml, které vám dodají energii na celý den.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming shower gel, 200 ml

Proč je výjimečný

Bohatá, zklidňující pěna s energizující vůní pro příjemnou a jemnou očistu. Kombinuje vlastnosti sladkého pomeranče a cedrového dřeva, které zlepšují náladu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 100 ml

Proč je výjimečný

Bohatý a výživný krém kombinující výživný sladký pomeranč a cedrové dřevo zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.
 

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 125 gr

Proč je výjimečný

Energizující a exfoliační pro hladší vzhled a pocit. Obohacený o 92,6 % složek přírodního původu, bohaté oleje, cukr a účinné částečky kůry sladkého pomeranče.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.

CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.
 

4/4

Domácí Parfémový sprej

home perfume spray, 250 ml

Proč je výjimečný

Vytvořte si doma jedinečnou vůni s krásnými, energizujícími složkami sladkého pomeranče a cedrového dřeva. Pouhý jeden sprej vytvoří kdykoli vytříbenou atmosféru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzivní sady

Ideální jako dárek

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k darování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že dárkové balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada Ritual of Mehr je dokonalým dárkem pro přítele, člena rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Kolekce Ritual of Mehr byla vytvořena pro povzbuzení těla, mysli i duše. Každý výrobek z této kolekce, naplněný povznášejícím sladkým pomerančem a cedrovým dřevem, vám zlepší náladu a naplní vaše srdce štěstím. Dárková krabička obsahuje pěnivý sprchový gel 200 ml, tělový krém 100 ml, tělový peeling 125 g a parfém d'interieur 250 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním darování. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, kdy je dárek vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. V bezplatné, opakovaně použitelné, luxusní úložné krabičce můžete dárkové krabičce vdechnout druhý život a uschovat v ní fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: