Zpět do obchodu

Registrace

spolupracujeme

rituals-spolupracujeme

Spolupracujeme

Irena Veselá Rendlová

Výtvarnice, pracující v oboru umělecké zpracování kovů, navrhuje a realizuje hlavně šperky, doplňky a drobné plastiky z kovu, kamenů, fosilií a skla. Používá původní technologie zlatnické cizelérské a rytecké profese (ruční vyřezávání, pilování, cizelování tvaru, pájení, leštění, zasazování kamenů, rytí).
Vystavuje samostatně i kolektivně v galeriích a muzeích v ČR i ve světě a to od roku 1988 do současnosti. Také pořádá přehlídky s návrhářkami originálních oděvů.
Web: www.irenavr.cz
irena


Galerie KusKovu

Prodejní Galerie KusKovu ve své stálé expozici od roku 2006 nabízí umělecké předměty, šperky a užité umění z kovu a jeho kombinací s rozličnými materiály. KusKovu prezentuje díla a kousky převážně českých výtvarníků, uměleckých kovářů a šperkařů, ať již zkušených, nebo začínajících. Velký důraz klade zejména na originalitu a profesionální zpracování. Galerie pravidelně pořádá výstavy výtvarníků pracujících s kovem i jinými materiály.
Web: www.kuskovu.cz

 Kostky_JiříGenovKusKovu_prostorBýk_OndřejSvoboda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.