M’Gouna Home Perfume

755 Kč

bytový parfém ve spreji, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
M´Gouna
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

RŮŽE DAMAŠSKÁ
Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 před naším letopočtem. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Její vonné účinky sahají od svěžích, orosených a petrolejových až po bohaté, nektarové a medové. Květinová růže Damašská z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M'Gouna, historickém sídle pěstování růží.
 

OPUNCIE
Olej z opuncií, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indický fíkový olej, pochází z krásných opuncií, které patří do čeledi kaktusovitých. Všestrannost opuncie je skutečně mimořádná, má jedinečnou vůni, která je ovocná, ale ne sladká, a již po staletí se používá k léčebným a kulinářským účelům. El Hindia, jak se jí říká v Daríji, se hojně konzumuje jako osvěžující svačina v horkých letních měsících. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9, a přírodního antioxidantu vitaminu E.

POUŽITÍ
Otevřete trysku otočením. Stříkejte směrem od obličeje a těla. Držte nádobku ve svislé poloze a krouživými pohyby stříkejte do volného prostoru kolem sebe. Opětovným otočením trysku zavřete. Uchovávejte ve svislé poloze.

Vonné vlastnosti tohoto bytového parfému vám mohou poskytnout nečekaný únik pouhým jedním stříknutím. Vyvolává zlatavé odstíny pouštní krajiny, které se střídají s nádechem jemné růže a šťavnatého ovoce. Vůně, která vyzývá k radosti a vyzařuje zářivost, otevírá se zelenými ovocnými tóny připomínajícími opuncii, které obklopují smyslné srdce růže damašské. Zaokrouhluje ji základ s jemnými koženými fasetami, bílým pižmem a hřejivými tóny santalového dřeva. 

VAROVÁNÍ 

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

Obsahuje: Ethyl linalool, Hydroxycitronellal, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: