M’Gouna Fragrance Sticks

795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
M´Gouna

RŮŽE DAMAŠSKÁ
Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 před naším letopočtem. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Její vonné účinky sahají od svěžích, orosených a petrolejových až po bohaté, nektarové a medové. Květinová růže Damašská z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M'Gouna, historickém sídle pěstování růží.
 

OPUNCIE
Olej z opuncií, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indický fíkový olej, pochází z krásných opuncií, které patří do čeledi kaktusovitých. Všestrannost opuncie je skutečně mimořádná, má jedinečnou vůni, která je ovocná, ale ne sladká, a již po staletí se používá k léčebným a kulinářským účelům. El Hindia, jak se jí říká v Daríji, se hojně konzumuje jako osvěžující svačina v horkých letních měsících. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9, a přírodního antioxidantu vitaminu E.

POUŽITÍ
Vložte přiložené rákosy do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Vůně se tak přirozeně odpaří a naplní místnost, čímž vytvoří ve vašem domově jemnou vůni. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Představte si zlaté odstíny pouštní krajiny, které se střídají s jemnými růžovými tóny a šťavnatým ovocem, a vdechujte vůni našich luxusních vonných tyčinek M'Gouna 90% přírodního původu. Tyčinka je založena na růži damašské a opuncii. Tato vůně vyzývá k radosti a vyzařuje zářivost - otevírá se křupavými zelenými a ovocnými tóny připomínajícími opuncii. Její smyslné srdce z marocké růže se mísí s návykovými medovými podtóny, které zaokrouhluje základ z jemných kožených faset, bílého pižma a hřejivých tónů santalového dřeva.

Rákosové difuzéry není třeba otáčet; pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, můžete je otáčet tak často, jak budete chtít. Jedna lahvička vydrží až 3 měsíce.

Poznámka: častým otáčením tyčinek se olej rychleji spotřebuje.
Tip: V případě, že se vám podařilo namazat tyčinku, můžete ji použít na další použití: Pro menší místnosti nebo pro delší výdrž oleje nepoužívejte celou přiloženou tyčinku. Kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: