M’Gouna Foaming Shower Gel

265 Kč

sprchová pěna, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
M´Gouna

RŮŽE DAMAŠSKÁ
Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 před naším letopočtem. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Její vonné účinky sahají od svěžích, orosených a petrolejových až po bohaté, nektarové a medové. Květinová růže Damašská z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M'Gouna, historickém sídle pěstování růží.
 

OPUNCIE
Olej z opuncií, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indický fíkový olej, pochází z krásných opuncií, které patří do čeledi kaktusovitých. Všestrannost opuncie je skutečně mimořádná, má jedinečnou vůni, která je ovocná, ale ne sladká, a již po staletí se používá k léčebným a kulinářským účelům. El Hindia, jak se jí říká v Daríji, se hojně konzumuje jako osvěžující svačina v horkých letních měsících. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9, a přírodního antioxidantu vitaminu E.

POUŽITÍ
Naneste malé množství gelu do dlaně. Při kontaktu s vodou se gel okamžitě promění v bohatou a voňavou pěnu.

S touto limitovanou edicí se stane každá sprcha jedinečným okamžikem. Vychutnejte si nádherný smysluplný zážitek z vůně, která vykouzlí zlaté odstíny pouštní krajiny protkané dotekem jemné růže a šťavnatého ovoce. Tato vůně založená na damašské růži a opuncii vyzývá k radosti a vyzařuje zářivost, otevírá se zelenými a ovocnými tóny připomínajícími opuncii. Její smyslné srdce z růží se mísí s medovými podtóny a je doplněno základem z jemných kožených faset, bílého pižma a hřejivých tónů santalového dřeva.

Gel se promění v bohatou, hedvábně jemnou pěnu pro skvělý relaxační zážitek. Nejlépe se kombinuje s tělovým krémem M'Gouna pro déle trvající účinek vůně. Obsahuje 91 % složek přírodního původu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: