M’Gouna Garden Candle

1 095 Kč

zahradní svíčka, 600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
M´Gouna

RŮŽE DAMAŠSKÁ
Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 před naším letopočtem. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Její vonné účinky sahají od svěžích, orosených a petrolejových až po bohaté, nektarové a medové. Květinová růže Damašská z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M'Gouna, historickém sídle pěstování růží.
 

OPUNCIE
Olej z opuncií, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indický fíkový olej, pochází z krásných opuncií, které patří do čeledi kaktusovitých. Všestrannost opuncie je skutečně mimořádná, má jedinečnou vůni, která je ovocná, ale ne sladká, a již po staletí se používá k léčebným a kulinářským účelům. El Hindia, jak se jí říká v Daríji, se hojně konzumuje jako osvěžující svačina v horkých letních měsících. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9, a přírodního antioxidantu vitaminu E.

POUŽITÍ
Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se vrchní vrstva rovnoměrně roztavila. Nebo pokud vítr sfoukne jeden z knotů, zapalte ji znovu, aby hořela rovnoměrně. Prázdnou sklenici od svíčky znovu použijte jako květináč.

Tato vonná zahradní svíčka je speciálně navržena pro venkovní prostředí. Je naplněna zelenými a ovocnými tóny připomínajícími opuncii, které obklopují srdce z růže damašské s medovými tóny. Základ zaokrouhlený jemnými koženými fasetami, bílým pižmem a hřejivými tóny santalového dřeva může díky svým přenášejícím vlastnostem poskytnout nečekaný únik. Použijte tuto svíčku venku a obklopte se vůní připomínající marocké Údolí růží až na +/- 35 hodin.  

Složení

Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, Ethyllinalool, Geraniol, Linalool, Citronellol, α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde, (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol, 7-Hydroxycitronellal. Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: