Love - Scented Candle

Pro ženy Pouze online
660 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Love

Jasmín
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Divoká růže
Jako symbol lásky a romantiky je divoká růže jednou z nejstarších a nejvýznamnějších složek kosmetiky. Přisuzují se jí zjemňující a zklidňující vlastnosti.

Použití

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Přilákejte lásku nebo se o ni podělte s touto svíčkou s vůní divoké růže a jasmínu. Květ jasmínu je aromatický a exotický, ale také sladký a intenzivní. V kombinaci s růží, symbolem lásky, tato vůně naplní váš prostor sladkou a jemnou květinovou vůní.

Tato limitovaná edice vonné svíčky má jedinečný design ve vysoce lesklé, metalické růžové barvě - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Doba hoření: až 50 hodin. Na bázi přírodního řepkového vosku.

Pokud jste fanoušky Fleurs de l'Himalaya, bude se vám pravděpodobně líbit i tato limitovaná edice.

WARNING. Contains Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-onem, Hexyl Salicylate, 2,2,6-Trimethyl-α-pro-pylcyclohexanepropanol. 

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky a umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte zapalovat, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: