Love Gift Set

Pro ženy
1 160 Kč

sprchový gel 200 ml, tělový krém 220 ml, vonná svíčka 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Love

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Naše 3 limitované edice

Co je uvnitř této dárkové sady?

Tato dárková sada pro vás nebo někoho, koho máte rádi, obsahuje přípravky pro péči o sebe s luxusním tělovým krémem, bohatou sprchovou pěnou a vonnou svíčkou. Každý produkt je obohacen o sílu lásky pramenící z divoké růže a jasmínu, které zklidňují a uvolňují tělo i mysl.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gel

foaming shower gel, 200 ml

Tato bohatá, zklidňující pěna s nezapomenutelným a luxusním zážitkem z květinové vůně čistí pokožku a zanechává ji provoněnou divokou růží a jasmínem.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 220 ml

Vyživujte pokožku tímto luxusním tělovým krémem z limitované edice. Je obohacen o jasmín, který vám pomůže uvolnit se a je vhodný pro všechny typy pokožky, zatímco divoká růže má zjemňující a zklidňující vlastnosti.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Vonná svíčka

scented candle, 290 gr

Provoňte své okolí uklidňujícími, relaxačními a láskyplnými ingrediencemi jasmínu a divoké růže.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
4/4

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzivní sady

Ideální k darování

Naše udržitelné krabice na dárkové sady lze znovu použít jako luxusní úložné krabice - jsou ideální pro uchovávání fotografií, dopisů nebo jiných předmětů. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy.

S touto exkluzivní dárkovou sadou můžete přivábit lásku nebo ji darovat. Obklopte se exotickou a zároveň jemnou květinovou vůní, která vám doma i v koupelně poskytne nezapomenutelný a luxusní zážitek. Tato limitovaná edice obsahuje luxusní tělový krém, bohatou sprchovou pěnu a vonnou svíčku, to vše prodchnuté láskyplnou silou divoké růže a jasmínu. Jasmín vám pomůže uvolnit se a je vhodný pro všechny typy pokožky. Divoká růže má zvláčňující a zklidňující vlastnosti.

Naše udržitelné dárkové sady z limitované edice Love lze opakovaně používat jako luxusní úložné krabice. Jsou ideální pro uchovávání fotografií, dopisů nebo jiných předmětů.

Pokud jste fanoušky Fleurs de l'Himalaya, pravděpodobně se vám bude líbit i tato limitovaná edice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: