Love - Fragrance Sticks

Pro ženy Pouze online
795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Love

Jasmín
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Divoká růže
Jako symbol lásky a romantiky je divoká růže jednou z nejstarších a nejvýznamnějších složek kosmetiky. Přisuzují se jí zjemňující a zklidňující vlastnosti.

Použití

Vložte tyčinky do lahvičky. Pro provonění místnosti není nutné je obracet, i když to doporučujeme, pokud dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku. Jejich otočení může mít vliv na to, jak dlouho vydrží. Pokud se dotknete tekutiny, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Love - vonné tyčinky představují přirozený a stylový způsob, jak krásně provonět svůj domov láskou. Jakmile tyčinky vložíte do lahvičky, jemně provoní místnost kyticí květů bílého jasmínu a divoké růže a tato vůně vydrží přibližně tři měsíce. Květ jasmínu je aromatický a exotický, ale také sladký a omamný. V kombinaci s růží, symbolem lásky, tato vůně provoní váš prostor sladkou a jemnou květinovou vůní.

Naše limitovaná edice vonných tyčinek má jedinečný žebrovaný design ve vysoce lesklé, metalicky růžové barvě - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Pokud jste fanoušky vůně Fleurs de l'Himalaya, pravděpodobně se vám bude líbit i tato limitovaná edice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: