Love - Fragrance Sticks #

Pro ženy
795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Love
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Jasmín
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Divoká růže
Jako symbol lásky a romantiky je divoká růže jednou z nejstarších a nejvýznamnějších složek kosmetiky. Přisuzují se jí zjemňující a zklidňující vlastnosti.

Použití

Vložte tyčinky do lahvičky. Pro provonění místnosti není nutné je obracet, i když to doporučujeme, pokud dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku. Jejich otočení může mít vliv na to, jak dlouho vydrží. Pokud se dotknete tekutiny, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Love - vonné tyčinky představují přirozený a stylový způsob, jak krásně provonět svůj domov láskou. Jakmile tyčinky vložíte do lahvičky, jemně provoní místnost kyticí květů bílého jasmínu a divoké růže a tato vůně vydrží přibližně tři měsíce. Květ jasmínu je aromatický a exotický, ale také sladký a omamný. V kombinaci s růží, symbolem lásky, tato vůně provoní váš prostor sladkou a jemnou květinovou vůní.

Naše limitovaná edice vonných tyčinek má jedinečný žebrovaný design ve vysoce lesklé, metalicky růžové barvě - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Pokud jste fanoušky vůně Fleurs de l'Himalaya, pravděpodobně se vám bude líbit i tato limitovaná edice.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje tetramethyl acetylcyklohexydronaftaleny, 4-terc-butylcyklohexyl acetát, hexyl salicylát, trimetylpropylcyklohexanpropanol, trans-růžový keton-3 (trans-delta-damaskon). Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: