Karma Scented Garden Candle

Pouze online
1 075 Kč

zahradní svíčka, 600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

Zahradní vonná svíčka z kolekce The Ritual of Karma je speciálně navržena pro venkovní použití. Svěží, čistá a travnatá vůně bílého čaje a sladké květinové aroma bílého lotosu vám přinese možnost úniku do jiné reality. Umístěte vonnou svíčku na zahradu, balkón nebo terasu a obklopte se její letní vůní. Doba hoření je 35 hodin.

Složení: Cis-4-terc-butylcyklohexyl-acetát, benzylsalicylát, citronellol, piperonál, linalyl-acetát, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, 3-Methyl-4-(2, 6,6-trimethyl-2-Cyklohexen-1-yl)-3-Buten-2-On, 3-PCumenyl-2-Methylpropionaldehyd, Linalool, (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol, (d)-Limonene, (2E)-2-(Phenylmethylidene)Octanal. Může vyvolat alergickou reakci

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: