Karma Mild Body Scrub Clay #

Pro ženy
265 Kč

jemný tělový peeling, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

JÍL
Jíl je jemná, ale velmi účinná složka. Je známo, že blahodárně působí na vaši pokožku tím, že jemně odlupuje odumřelou kůži, absorbuje nečistoty a zanechává pokožku velmi jemnou. Krémový základ podporuje vstřebávání cenných účinných látek a odvádí z pokožky toxiny.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat

Vmasírujte tělový peeling do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Díky jemným exfoliačním bambusovým částečkám lze používat častěji než dvakrát týdně. Přizpůsobte použití typu pokožky

Dopřejte si tento jemný peelingový jíl od společnosti The Ritual of Karma, který je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku. Peeling se skládá z 94 % ze složek přírodního původu s ultrajemnými bambusovými částicemi a kaolinovým jílem, jemně, ale účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a hydratuje pokožku. Kaolinový jíl jemně odlupuje matné a odumřelé kožní buňky, absorbuje nečistoty a zanechává pokožku mimořádně jemnou. Pastovitý základ podporuje vstřebávání cenných účinných látek.

Tento peeling lze díky jemnému základu používat častěji během týdne. Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky a vdechujte svěží a květinovou vůni bílého čaje, který údajně zbystřuje smysly.

Tento peeling s 94 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 6 % tvoří čisté a uvědomělé laboratorní složky, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: