Karma Gift Set S 22

Pro ženy
670 Kč

sprchový gel 50ml, tělové mléko 70ml, jemný tělový peeling 70ml, tělový olej 30ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Vyčistěte, ošetřete a provoněte svou pleť a dodejte jí krásný lesk pomocí Rituálu Karma. Uvnitř dárkové krabičky najdete pěnivý sprchový gel 50 ml, tělové mléko 70 ml, tělový peeling 70 ml a tělový třpytivý olej 30 ml. Díky uklidňujícímu a pečujícímu lotosovému květu a bílému čaji udělejte dobře své pokožce a dobro se vám dostane do cesty.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming shower gel, 50 ml

Čím je výjímečný?
Unikátní technologie složení, která promění voňavý gel ve výživnou, bohatou pěnu obohacenou o lotos a bílý čaj. Ideální pro jemnou očistu těla.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 70 ml

Čím je výjimečný?
Tělové mléko Ritual of Karma s 95 % přírodních složek je ideální 24hodinové hydratační mléko pro použití v teplejším počasí. Rychle se vstřebává do pokožky a na dotek není lepkavé. S obsahem zklidňujícího a vyživujícího lotosu a bílého čaje.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 70 ml

Čím je výjimečný?
Je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku a skládá se z 94 % ze složek přírodního původu, ultrajemných bambusových částic a kaolinového jílu. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, absorbuje nečistoty a hydratuje pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

4/4

Tělový olej

body oil, 30 ml

Čím je výjímečný?
S drobnými třpytivými minerálními částečkami, bílým lotosem, bílým čajem a komplexem aktivátorů opálení. Pro pokožku, která je na dotek saténová a vypadá jako po opalování.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k darování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že dárkové balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí na svém místě.

Dárková sada Rituál karmy, inspirovaná pozitivitou a laskavostí, je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Zažijte dokonalý letní pocit po celý rok s těmito uklidňujícími produkty založenými na květinové vůni lotosového květu a bílého čaje. Dárkové balení obsahuje pěnivý sprchový gel 50 ml, tělové mléko 70 ml, tělový peeling 70 ml a tělový lesklý olej 30 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním darování. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, kdy je dárek vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. V bezplatné, opakovaně použitelné, luxusní úložné krabičce můžete dárkové krabičce vdechnout druhý život a uschovat v ní fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: