Karma Gift Set S 22

Pro ženy
670 Kč

sprchový gel 50 ml, tělové mléko 70 ml, jemný tělový peeling 70 ml, tělový olej 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Očistěte, ošetřete a provoněte svou pleť a dodejte jí krásný lesk pomocí přípravků z řady The Ritual of Karma. Uvnitř dárkové kazety najdete pěnový sprchový gel 50 ml, tělové mléko 70 ml, tělový peeling 70 ml a tělový třpytivý olej 30 ml. Díky uklidňujícímu a pečujícímu lotosovému květu a bílému čaji udělejte dobře své pokožce a dobro se vám v nějaké podobě vrátí.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming shower gel, 50 ml

Čím je výjímečný?
Unikátní technologie složení, která promění voňavý gel ve výživnou, bohatou pěnu obohacenou o lotos a bílý čaj. Ideální pro jemnou očistu těla.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 70 ml

Čím je výjimečný?
Tělové mléko z řady The Ritual of Karma s 95 % přírodních složek je ideální 24hodinové hydratační mléko pro použití v teplejším počasí. Rychle se vstřebává do pokožky a na dotek není lepkavé. S obsahem zklidňujícího a vyživujícího lotosu a bílého čaje.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 70 ml

Čím je výjimečný?
Je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku a skládá se z 94 % ze složek přírodního původu, ultrajemných bambusových částic a kaolinového jílu. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, absorbuje nečistoty a hydratuje pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

4/4

Tělový olej

body oil, 30 ml

Čím je výjímečný?
S drobnými třpytivými minerálními částečkami, bílým lotosem, bílým čajem a komplexem aktivátorů opálení. Pro pokožku, která je na dotek hedvábně jemná a vypadá jako po opalování.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada The Ritual of Karma inspirovaná pozitivitou a laskavostí je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Užívejte si dokonalý letní pocit po celý rok s těmito zklidňujícími produkty založenými na květinové vůni lotosového květu a bílého čaje. Dárkové balení obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, tělové mléko 70 ml, tělový peeling 70 ml a tělový olej 30 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: