Karma Gift Set M 22

Pro ženy
1 075 Kč

sprchový gel 200ml, parfém d'interieur 250ml, tělový krém 100ml, tělový peeling 125g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Očistěte, ošetřete a provoněte tělo i domov produkty The Ritual of Karma. Dárková krabička obsahuje pěnivý sprchový gel 200 ml, parfém d'interieur 250 ml, tělový krém 100 ml a tělový peeling 125 g. Díky zklidňujícímu a pečujícímu lotosovému květu a bílému čaji udělejte dobře své pokožce a dobro se vám dostane do cesty.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming shower gel, 200 ml

Čím je výjimečný
Nádherně bohatá sprchová pěna vnese do vaší ranní rutiny nádech luxusu. Dopřejte si pocit léta po celý rok díky sladké květinové vůni bílého lotosu a čaje.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 100 ml

Čím je výjimečný
Bohatý a výživný krém kombinující vyživující bílý lotos a bílý čaj zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 125 g

Čím je výjimečný
Tento 94% solný peeling s přírodním složením kombinuje bohaté oleje a mořské minerály pro mimořádně jemnou pokožku. Sůl pomáhá podporovat zdravou pokožku, obnovu kožních buněk a působí také jako detoxikační a zvláčňující prostředek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

4/4

Interiérový parfém

home perfume, 250 ml

Čím je výjimečný
Vytvořte si doma jedinečný aromatický pocit díky uklidňujícím složkám bílého lotosu a bílého čaje. Pouhý jeden střik vytvoří kdykoli vytříbenou atmosféru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k darování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že dárkové balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí na svém místě.

Tato dárková sada inspirovaná pozitivitou a laskavostí je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Zažijte dokonalý letní pocit po celý rok s těmito uklidňujícími produkty založenými na květinové vůni lotosového květu a bílého čaje. Obsahuje pěnivý sprchový gel 200 ml, parfém d'interieur 250 ml, tělový krém 100 ml a tělový peeling 125 g. Design origami byl inspirován japonským uměním darování. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, kdy je dárek vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. V bezplatné, opakovaně použitelné, luxusní úložné krabičce můžete dát dárkové krabičce druhý život a uschovat v ní fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: