Karma Gift Set L 22

Pro ženy
1 345 Kč

tělový peeling 300 g, sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml 

Hodnota produktů 1500 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Očistěte, ošetřete a provoněte svou pleť a dodejte jí krásný lesk pomocí přípravků z řady The Ritual of Karma. Dárkový set obsahuje tělový peeling 250 ml, pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml a sprej na vlasy a tělo 50 ml. Díky uklidňujícímu a pečujícímu lotosovému květu a bílému čaji udělejte dobře své pokožce a dobro se vám v nějaké podobě vrátí.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml

Čím je výjímečný
Nádherně bohatá sprchová pěna vnese do vaší ranní rutiny nádech luxusu. Dopřejte si pocit léta po celý rok díky sladké květinové vůni bílého lotosu a čaje.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 200 ml

Čím je výjímečný
Bohatý a výživný krém kombinující vyživující bílý lotos a bílý čaj zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou na dotek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělový peeling

body scrub, 300 g

Čím je výjímečný
Tento 94% solný peeling s přírodním složením kombinuje bohaté oleje a mořské minerály pro mimořádně jemnou pokožku. Sůl pomáhá podporovat zdravou pokožku, obnovu kožních buněk a působí také jako detoxikační a zvláčňující prostředek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

4/4

Sprej na vlasy a tělo

hair&body mist, 50 ml

Čím je výjímečný
Vyzařujte pozitivní vibrace od hlavy až k patě díky nádherné vůni bílého lotosu a bílého čaje. Složení bez alkoholu je ideální pro použití na citlivou pokožku a nezanechává skvrny na textiliích.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada The Ritual of Karma inspirovaná pozitivitou a laskavostí je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Užívejte si dokonalý letní pocit po celý rok s těmito zklidňujícími produkty založenými na květinové vůni lotosového květu a bílého čaje. Dárkové balení obsahuje tělový peeling 250 ml, pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml a sprej na vlasy a tělo 50 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: