Karma Body Scrub #

Pro ženy
430 Kč

tělový peeling, 300 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SŮL
Sůl zůstává při peelingu pokožky neporušená, což je obzvláště příjemné pro suchou pokožku. Pomáhá odstranit nejsvrchnější vrstvu odumřelých kožních buněk a zanechává pokožku jemnější a hladší.
 

MOŘSKÉ MINERÁLY
Mořské minerály jsou přirozeně bohaté a silné minerály. Naplňují vaši pokožku svou dobrotou, která podporuje zdravou pokožku, obnovu tkání, obnovu pleti a působí také jako detoxikační prostředek.

Jak používat

Vmasírujte tělový peeling do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte 1-2krát týdně. Přizpůsobte použití typu pokožky.

Tento 94% solný peeling přírodního původu kombinuje výživnou směs bohatých olejů a mořských minerálů pro mimořádně jemnou pokožku. Mořská sůl je přírodní exfoliační prostředek, který zůstává při použití na pokožce neporušený, a přirozeně bohatý zdroj účinných minerálů pomáhá podporovat zdravou pokožku, obnovu kožních buněk a působí také jako detoxikační a zjemňující prostředek.

Oživte svou pokožku oblíbenou vůní svatého lotosu a bílého čaje. Následné použití tělového krému The Ritual of Karma zajistí, že hydratační krém pronikne hlouběji do pokožky a zajistí jí dokonalou hydrataci.

Tento peeling s 94 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 6 % tvoří čisté a uvědomělé laboratorně vyrobené složky, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: