Homme Gift Set S 22

Pro muže
670 Kč

sprchový gel 50 ml, chladivý sprchový gel 70 ml, šampon 70 ml, tělové mléko 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Homme
Naše 4 oblíbené produkty pro muže

Co je uvnitř této dárkové sady?

Očistěte a osvěžte tělo i vlasy s touto dárkovou sadou z řady Homme. Tento dárkový set je navržen tak, aby vám pomohl začít den se sebedůvěrou, a obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, posilující šampon 70 ml, chladivý sprchový gel 70 ml a sportovní tělové mléko proti vysušování 70 ml obohacené o bambus, japonskou mátu a cedrové dřevo.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

sprchová pěna

foaming shower gel, 50 ml

Čím je výjimečný

Silně čisticí pěnový sprchový gel, který se promění v bohatou pěnu. Složení obsahuje osvěžující komplex cedrového dřeva a vitaminu E, který dodává pokožce pocit svěžesti a čistoty.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělové mléko

body lotion, 70 ml

Čím je výjimečné

Dodejte své pleti energii díky tomuto snadno vstřebatelnému a hydratačnímu gelovému složení. Vůně vytvořená pomocí technologie Power Recharge je navržena tak, aby vám dodala pocit revitalizace. Složení zabraňuje ztrátě hydratace.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sportovní chladivý sprchový gel

cooling shower gel, 70 ml

Čím je výjímečný

Obsahuje komplex aktivního uhlí a máty a při čištění pokožky vytváří příjemný chladivý pocit. Čím déle jej necháte působit, tím je chladivější.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Cedrové dřevo a vitamin E
Účinné cedrové dřevo a vitamin E tvoří základní, vysoce účinný komplex pro vaši pokožku. Vitamin E je známý pro své vyživující a ochranné vlastnosti a je vynikající pro udržení zdravé pokožky. Cedrové dřevo pomáhá povzbudit mysl.

4/4

Šampon

šampon, 70 ml

Čím je výjimečný
Kombinace kofeinu a červeného ženšenu obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, pomáhá vytvářet silnější vlasy, prodlužuje růstový cyklus vlasů a stimuluje jejich růst. Vitamin E chrání před volnými radikály a poškozením UV zářením.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzivní sady

Ideální jako dárek

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Tato nádherná dárková sada z řady Homme je ideálním dárkem pro přítele nebo člena rodiny nebo jako dárek pro sebe. S těmito produkty péče o pleť obohacenými o bambus, japonskou mátu a cedrové dřevo můžete začít den s pocitem svěžesti a sebevědomí. Dárkové balení obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, posilující šampon 70 ml, chladivý sprchový gel 70 ml a sportovní tělové mléko proti vysušování 70 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: