Happiness - Scented Candle

Unisex Pouze online
660 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Happiness

SANTALOVÉ DŘEVO
Santalové dřevo je v mnoha starověkých kulturách považováno za posvátnou ingredienci a je ceněno pro svou mužnou dřevitou vůni. Symbolizuje probuzení vědomí.

Použití

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Zapalte tuto vonnou svíčku, která vám přinese pocity radosti, štěstí a spokojenosti. Jemně provoní místnost květinami, pikantním růžovým pepřem a tóny santalového dřeva. S přídavkem neroli známého tím, že vyvolává pocity radosti a štěstí a zároveň zlepšuje celkovou náladu, a hřejivého santalového dřeva pro vnitřní rovnováhu a klid.

Tato limitovaná edice vonných svíček má jedinečný design ve vysoce lesklém, kovově zlatém provedení - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Doba hoření: až 50 hodin. Na bázi přírodního řepkového vosku.

Pokud jste fanoušky kolekce L'Éclat, bude se vám pravděpodobně líbit i tato limitovaná edice.

VAROVÁNÍ. Obsahuje linalool; 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyclohexen-1-yl)-3-Buten-2-One; (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol. Může způsobit alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky a umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte zapalovat, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: