Happiness - Fragrance Sticks

Unisex Pouze online
795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Happiness

SANTALOVÉ DŘEVO
Santalové dřevo je v mnoha starověkých kulturách považováno za posvátnou ingredienci a je ceněno pro svou mužnou dřevitou vůni. Symbolizuje probuzení vědomí.

Použití

Vložte tyčinky do lahvičky. Pro voňavý zážitek není nutné je obracet, i když to doporučujeme, pokud dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku. Jejich otočení může mít vliv na to, jak dlouho vydrží. Pokud se dotknete tekutiny, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Tyto vonné tyčinky představují přirozený a stylový způsob, jak krásně provonět svůj domov vůní štěstí. Jakmile tyčinky vložíte do lahvičky, jemně provoní místnost květinami, pikantním růžovým pepřem a tóny hřejivého santalového dřeva. Přidané neroli - popisované jako obnovující a dodávající energii - je známé tím, že vyvolává pocity radosti a štěstí a zároveň zlepšuje celkovou náladu. Přidané santalové dřevo - dobré pro vnitřní rovnováhu a klid - dodává této vůni dobře vyvážený, bohatý a smyslný základ, který jistě potěší každého.

Naše limitovaná edice vonných tyčinek má jedinečný žebrovaný design ve vysoce lesklém, kovově zlatém provedení - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti. Vydrží vám až tři měsíce.

Pokud jste fanouškem kolekce L'Éclat, pravděpodobně se vám bude líbit i tato limitovaná edice.

VAROVÁNÍ. Obsahuje linalool, d-limonen, linalyl acetát, alfa-isomethyl ion, isoeugenol. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: