Hammam Refill Hand Wash

Unisex
455 Kč

náplň mýdla na ruce, 600 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je spojován s léčivými vlastnostmi a povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl. Eukalyptový olej se používá v tureckých lázních (hammamech) a říká se, že při inhalaci zmírňuje dýchací potíže.


ROZAMRÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro své silné aroma a revitalizační vlastnosti. 

Použití
Umístěte láhev s přípravkem na mytí rukou do umyvadla a vyjměte pumpičku. Nakloňte otevřenou plnicí láhev směrem dolů a naplňte prázdnou nádobku.

Osvěžte se a šetřete planetu s touto náplní prostředku na mytí rukou z řady The Ritual of Hammam. Je obohacen o očistnou vůni rozmarýnu a eukalyptu a umožňuje vám snadno doplnit luxusní lahvičku s přípravkem, který pomáhá chránit vaše ruce při jejich mytí.

Složení: Voda, Laureth-sulfát sodný, glycerin, Cocamidopropyl-betain, Coco-glukosid, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis (Rozmarýn) Leaf Extract, Glyceryl Oleate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, C12-13 alkyl laktát, C12-13 alkoholy, chlorid sodný, parfém/voňavka, benzyl salicylát, citronellol, hexyl cinnamal, linalool, limonen, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citronová, kyselina mléčná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: