Hammam Gift Set S 22

Unisex
670 Kč

pěnový sprchový gel 50 ml, tělové bahno 70 ml, tělový krém 70 ml, vonná svíčka 25 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Naše 4 oblíbené produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Zažijte wellness obřad v pohodlí domova s rituálem The Ritual of Hammam a vonnými esencemi z eukalyptu, rozmarýnu a máty. Tato dárková sada, která představuje příjemný obřad očisty, obsahuje pěnový sprchový gel 50 ml, vonnou svíčku 25 g, tělové bahno 70 ml a tělový krém 70 ml.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gel

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, zklidňující pěna s čisticí, osvěžující vůní pro příjemnou a jemnou očistu. Kombinuje aromatické a revitalizační vlastnosti osvěžujícího eukalyptu a rozmarýnu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém 70ml

body cream, 70 ml

Tento bohatý tělový krém s eukalyptem a rozmarýnem vyživuje a osvěžuje vaši pokožku a zanechává ji nádherně hebkou a krásně provoněnou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Tělové bahno

body mud, 70 ml

Toto tělové bahno obsahuje jíl Rhassoul bohatý na minerály, který odstraňuje odumřelé kožní buňky, a osvěžující eukalyptus. Intenzivně čistí a vyhlazuje pokožku a zanechává ji čistou a jemnou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získaný z tohoto stromu je známý svou energizující a svěží vůní.


ROZAMRÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, ale dnes je ceněn pro svou silnou vůni a revitalizační vlastnosti.

4/4

Vonná svíčka

scented candle, 25 g

Tato vonná svíčka byla vytvořena na základě autentické vůně rozmarýnu a eukalyptu používané v turecké parní lázni. Vydrží hořet až 7 hodin.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální jako dárek

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada Ritual of Hammam je dokonalým dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Tyto produkty inspirované jednou z nejstarších očistných tradic, obsahují rozmarýn a eukalyptus. Dárkové balení zahrnuje pěnový sprchový gel 50 ml, vonnou svíčku 25 g, tělové bahno 70 ml a tělový krém 70 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: