Hammam Gift Set L 22

Unisex
1 345 Kč

sprchový gel 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml, vonné minityčinky 70 ml, tělový krém 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam
Naše 4 oblíbené produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Zažijte wellness obřad v pohodlí domova s rituálem The Ritual of Hammam a vonnými esencemi z eukalyptu, rozmarýnu a máty. Tato dárková sada, která představuje příjemný obřad očisty, obsahuje pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchový gel

foaming shower gel, 200 ml

Bohatá, zklidňující pěna s čisticí, osvěžující vůní pro příjemnou a jemnou očistu. Kombinuje aromatické a revitalizační vlastnosti osvěžujícího eukalyptu a rozmarýnu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 200 ml

Tento bohatý tělový krém s eukalyptem a rozmarýnem vyživuje a revitalizuje vaši pokožku a zanechává ji nádherně hebkou a krásně provoněnou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sprej na vlasy a tělo

Hair & body mist, 50 ml

Naše složení bez alkoholu, které kombinuje aromatické a autentické hammamové ingredience rozmarýnu a eukalyptu, je šetrné k textiliím, vlasům i citlivé pokožce. Tento sprej používejte jako součást osvěžujícího, očistného obřadu v kombinaci s dalšími produkty ze stejné řady.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získávaný z tohoto stromu je známý svou energizující a svěží vůní.


ROZAMRÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek k posílení paměti, ale dnes je ceněn pro svou silnou vůni a revitalizační vlastnosti.

4/4

Vonné minityčinky

mini diffuser, 70 ml

Vytvořte si doma lázně s osvěžujícími přísadami rozmarýnu a eukalyptu. Naše inovativní vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet, nicméně je můžete otočit pro intenzivnější zážitek z vůně.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální jako dárek

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Tato dárková sada z řady The Ritual of Hammam je dokonalým dárkem pro přítele, člena rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Tyto produkty inspirované jednou z nejstarších očistných tradic, obsahují rozmarýn a eukalyptus. Dárkové balení zahrnuje pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, sprej na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: