Good Fortune - Scented Candle #

Unisex
660 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Good Fortune
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Pačuli
Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně nic překvapivého, když si uvědomíme, že tóny pižma a země vykouzlí něco hluboce smyslného.

Mandarinka
Pikantní, svěží vůně mandarinky má neodolatelně povznášející účinek na vaši náladu. V Číně je mandarinka považována za symbol prosperity a štěstí, mimo jiné díky své intenzivní zlatavě oranžové barvě.

Použití

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Vytvořte si pozitivní náladu a pocity vděčnosti s naší svíčkou s vůní pačuli a mandarinky. Mandarinka je v čínské kultuře spojena s požehnáním štěstí a prosperity a její citrusové a ovocné tóny poskytují prvek svěžesti, který je ukotven v hřejivých a uvolňujících tónech dřevitého pačuli.

Tato limitovaná edice vonné svíčky má jedinečný design ve vysoce lesklé, metalicky červené barvě - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Doba hoření: až 50 hodin. Na bázi přírodního řepkového vosku.

Pokud jste fanoušky naší vintage limitované edice The Ritual of Anahata, bude se vám pravděpodobně líbit i tato limitovaná edice.

VAROVÁNÍ. Obsahuje linalool; eugenol; geraniol ; hexylsalicylát ; citronellol; (d)-limonen; nerol; cinnamaldehyd; 4-terc-butylcyklohexyl acetát ; (2E)-2-(fenylmethyliden)oktanal; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One. Může způsobit alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky a umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte zapalovat, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: