Good Fortune Gift Set

Unisex
1 160 Kč

sprchový gel 200 ml, tělový krém 220 ml, vonná svíčka 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Good Fortune

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Naše 3 oblíbené limitované edice

Co je uvnitř této dárkové sady?

Tato dárková sada z limitované edice obsahuje luxusní tělový krém, bohatou sprchovou pěnu a vonnou svíčku se složkami, které posilují pozitivitní náladu a vnášejí do vašeho života pocit štěstí a prosperity.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming shower gel, 200 ml

Začněte svůj den pozitivně a vděčně s naší sprchovou pěnou s vůní pačuli a mandarinky, která čistí pokožku a zanechává ji krásně provoněnou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 220 ml

Vyživte svou pokožku tímto luxusním tělovým krémem z limitované edice. Je obohacený o pačuli a mandarinku, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Tělový krém je vhodný pro všechny typy pokožky.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Vonná svíčka

scented candle, 290 g

Provoňte své okolí svěží a relaxační vůní pačuli a mandarinky.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
4/4

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
Exkluzivní sady

Ideální k darování

Naše udržitelné dárkové sady lze opakovaně použít jako luxusní úložné krabice - jsou ideální pro uchovávání fotografií, dopisů nebo jiných předmětů. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy.

Vyvolejte v sobě pozitivní a vděčné pocity s naší dárkovou sadou s vůní pačuli a mandarinky. Je to dokonalý dárek pro vás nebo pro někoho jiného. Tato dárková sada z limitované edice obsahuje luxusní tělový krém, bohatou sprchovou pěnu a vonnou svíčku. Mandarinka znamená v čínské kultuře požehnání štěstí a prosperity a její citrusové a ovocné tóny poskytují prvek svěžesti, který je ukotven v hřejivých a uvolňujících tónech dřevité pačuli. Tato vůně ve vás vyvolá příjemné pocity a zajistí vám úsměv po celý den.

Naše udržitelné dárkové sady z limitované edice Good Fortune lze opakovaně používat jako luxusní úložné krabičky, které se ideálně hodí pro uchovávání fotografií, dopisů nebo jiných předmětů.

Pokud jste fanoušky naší vintage limitované edice The Ritual of Anahata, bude se vám pravděpodobně líbit i tato limitovaná edice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: