Good Fortune - Fragrance Sticks #

Unisex
795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Good Fortune
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Pačuli
Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně nic překvapivého, když si uvědomíme, že tóny pižma a země vykouzlí něco hluboce smyslného.

Mandarinka
Pikantní, svěží vůně mandarinky má neodolatelně povznášející účinek na vaši náladu. V Číně je mandarinka považována za symbol prosperity a štěstí, mimo jiné díky své intenzivní zlatavě oranžové barvě.

Použití

Vložte tyčinky do lahvičky. Pro provonění místnosti není nutné je obracet, i když to doporučujeme, pokud dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku. Jejich otočení může mít vliv na to, jak dlouho vydrží. Pokud se dotknete tekutiny, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Tyto vonné tyčinky představují přírodní a stylový způsob, jak krásně provonět váš domov. Jakmile tyčinky vložíte do lahvičky, jemně provoní místnost vůní pačuli a mandarinky, která vydrží přibližně tři měsíce. Mandarinka znamená v čínské kultuře požehnání štěstí a prosperity a její citrusové a ovocné tóny poskytují prvek svěžesti, který je ukotven v hřejivých a uvolňujících tónech dřevité pačuli.

Naše limitovaná edice vonných tyčinek má jedinečný žebrovaný design ve vysoce lesklé, metalické červené barvě - jistě bude ohromujícím a slavnostním doplňkem každé místnosti.

Pokud jste fanoušky naší vintage limitované edice The Ritual of Anahata, bude se vám pravděpodobně líbit i tato limitovaná edice.

VAROVÁNÍ. Obsahuje linalool, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, D-limonen, geraniol, citronellol, linalyl-acetát, eugenol, tetrametyl acetylhydronaftaleny, nerol, cinnamal, rose keton-4 (damascenon). Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: