Goji Berry Refill Fragrance Sticks

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

PLODY GOJI
Vonná esence čerstvé goji vyjadřuje neodolatelnou svěžest kytice růží, oslazené listy černého rybízu.

POUŽITÍ
Naplňte svůj flakon Private Collection nebo držák na vonné tyčinky Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do flakonu s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš interiér. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Provoňte své obydlí plody goji, naší luxusní náplní do vonných tyčinek z řady Private Collection. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové vonné tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z vůně, můžete je otáčet častěji podle vašich preferencí.
Tento svěží parfém založený na bobulích goji kombinuje tmavě červené ovoce s jiskřivým grapefruitem. Zabalená do jemného květinového buketu, tato jedinečná kombinace navozuje vzrušující a návykovou vůni.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje L-Beta-Pinen, Citronellol, Geraniol, Nerol, Linalool. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: