Black Oudh Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ČERNÝ OUDH
Vzácný oudh vytváří hřejivou orientální dřevitou vůni, která oživuje elegantní a sofistikovanou atmosféru.

NAŠE PRVNÍ PERSONALIOZAVANÉ VONNÉ TYČINY

Objevte luxusní kolekci, která pomůže pozvednout zážitek z vůně v domácnosti. Díky vysoce kvalitním vonným tyčinkám v ručně vyráběných skleněných karafách si můžete přizpůsobit svůj výběr od designu a barvy až po vůni.

dimensions 20.8cm x 11.1cm
weight 1000 ml
time 10 měsíců
Koupit karafu

POUŽITÍ
Umístěte doplňkové tyčinky z řady Private Collection do lahvičky s vůní a poté si umyjte ruce vodou a mýdlem. Nechte vůni přirozeně naplnit místnost.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s luxusní náplní do vonných tyčinek Private Collection Black Oudh. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z vůně, lze tyčinky otáčet častěji podle vašich preferencí.

Tato vůně založená na výrazných orientálních tónech černého oudhu se krásně snoubí s bohatým kořením a pudrovým pačuli a vytváří parfém s osobitým charakterem. Nechte tajuplné vrstvy této exkluzivní vůně šeptat vaší duši a uklidnit vaši mysl.
NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: