Ayurveda Gift Set L 22

Pro ženy
1 345 Kč

pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, mist na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Ayurveda

Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů

Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

NAŠE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ HARMONIZAČNÍ PRODUKTY

Co je uvnitř dárkové sady?

Očistěte, vyrovnejte a krásně provoněte svou pleť pomocí produktů The Ritual of Ayurveda, které vám pomohou dosáhnout vnitřní harmonie. Dárková krabička obsahuje pěnivý sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, mlhu na vlasy a tělo 50 ml a mini vonné tyčinky 70 ml, vše na bázi vůně indické růže a oleje ze sladkých mandlí. Objevte naši luxusní péči o rovnováhu.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pěna

foaming Shower Gel, 200 ml

Čím je výjimečný?
Tato bohatá a luxusní pěna obohacená o starodávné ájurvédské ingredience, jako je indická růže a olej ze sladkých mandlí, zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou a vyživenou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Tělový krém

body cream, 200 ml

Čím je výjimečný?
Harmonizuje tělo, mysl a duši bohatým tělovým krémem založeným na indické růži a oleji ze sladkých mandlí. Obsahuje 91 % složek přírodního původu, intenzivně vyživuje pokožku a zanechává ji krásně hebkou.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sprej na vlasy a tělo

hair and body mist, 50 ml

Čím je výjimečný?
S tímto sprejem na vlasy a tělo obnovíte svou energetickou rovnováhu. Obsah, který kombinuje harmonizující složky indické růže a oleje ze sladkých mandlí, je z 90 % přírodního původu, neobsahuje alkohol a je ideální pro citlivou pokožku.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

INDICKÁ RŮŽE
Sladká a jemná vůně růže, která je univerzálním symbolem čistoty a lásky, vyvolává pozitivní pocity. Její vůně má také uklidňující účinky. Je to vše, co potřebujete pro zlepšení nálady! Rafinovaná vůně indické růže má pozitivní vliv i na vaši pokožku!
 

SLADKÁ MANDLE
Sladká mandle pomáhá jemně exfoliovat a vyhlazovat pokožku. Je známá několika blahodárnými účinky, které pokožku zjemňují, hloubkově vyživují a podporují její zdraví.

4/4

Minidifuzér

mini fragrance Sticks, 70 ml

Čím je výjimečný?
Vonné minityčinky jsou obohaceny o kombinaci oleje ze sladkých mandlí a indické růže. Vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli obracet, můžete je však otočit pro intenzivnější zážitek.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše nové a inovativní sady origami v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy. Dárkové sady lze vrátit pouze v původním stavu, což znamená, že balení origami musí být neporušené, s obalem a pečetí stále na svém místě.

Dárková sada Ritual of Ayurveda je ideálním dárkem pro přátele, členy rodiny nebo jako pozornost pro sebe. Dárkový box obsahuje pěnový sprchový gel 200 ml, tělový krém 200 ml, mist na vlasy a tělo 50 ml a vonné minityčinky 70 ml. Dosáhněte vnitřní harmonie s těmito zklidňujícími a aromatickými produkty na bázi indické růže a oleje ze sladkých mandlí. Design origami byl inspirován japonským uměním obdarovávání. V japonské kultuře může být dárkové balení stejně důležité jako samotný dárek, který je vnímán jako forma komunikace mezi dárcem a obdarovaným. Součástí sady je opakovaně použitelná, luxusní úložná krabice, které můžete dát druhý život tím, že v ní uchováte fotografie, dopisy nebo jiné cenné předměty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: