Amsterdam Collection Refill Car Perfum

Pouze online
455 Kč

náplň vůně do auta, 2 x 3 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
1. Vyjměte mřížku ze zadní části držáku parfému do auta 2. Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3. Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4. Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6. Přichyťte držák na ventilátor vašeho auta 7. Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito 2 baleními parfému do auta, jejichž základem je nádherně smyslná kombinace vůní yuzu, tónů holandského tulipánu, exotického koření a černého pepře vyvážená hřejivým santalovým dřevem. Jednotlivá náplň vydrží až 6–8 týdnů a dokonale se vejdou do vašeho stylového dřevěného držáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: